Dieta do pobrania 1500 i 2200 kcal

Darmowa dieta dla zapracowanych do pobrania 1500 kcal i 2200 kcal, dobrze zbilansowana i szybka w przygotowaniu. Optymalna zawartość białka, tłuszczów i węglowodanów. Dieta do pobrania 1500 kcal i 2200 kcal idealnie nada się na okres noworoczych postanowień!

Założyłam, że to idealna dieta dla par: jemy to samo, tylko w innych proporcjach, ale jeśli jesteś aktywną fizycznie kobietą, która ma wysokie zapotrzebowanie energetyczne, to w żadnym wypadku nie stosuj diety 1500 kcal, tylko bardziej 2200 kcal. Podane kaloryczności dotyczą osób raczej mało aktywnych, pracujących biurowo.

Zanim przystąpisz do diety, oblicz za pomocą mojego kalkulatora, czy dana kalorycznośc jest odpowiednia dla Ciebie:

http://zdrowieprzezkuchnie.pl/pobierz-dietetyczny-kalkulator-diagnozujacy/ 

Zanim zaczniesz stosować jadłospisy, przejrzyj dokładnie zalecenia i informacje praktyczne:

Jeśli w przepisie zaznaczono np. 40g kaszy gryczanej, to oznacza to wagę przed ugotowaniem.
Jeśli przy przepisie jest adnotacja np. porcja 1 z 2, to oznacza, że z podanych składników wychodzą 2 porcje dania, a w danym posiłku mamy zjeść 1 porcję.
Jeśli przy przepisie jest adnotacja np. porcja 1 z 5, to oznacza, że z podanych składników wychodzi 5 porcji dania, a w danym posiłku mamy zjeść 1 porcję.
Jeśli przy przepisie jest adnotacja np. porcja 2 z 2, to oznacza, że z podanych składników wychodzą 2 porcje dania, a w danym posiłku mamy zjeść 2 porcje.

Żadna dieta nie zastąpi wizyty u dietetyka, który dobierze dla Ciebie spersonalizowy program. Ekhm, polecam się 🙂 Zobacz koniecznie inne moje diety!

POBIERZ:

2200 kcal:

1500 kcal:

5 thoughts on “Dieta do pobrania 1500 i 2200 kcal

  1. chyba spróbuję 🙂 nie mam pojęcia tylko ile kcal zjadam w ciągu dnia i nie bardzo wiem jak się zabrać za liczenie… no ale może popytam kogoś w moim otoczeniu 😉

    1. To bardzo prosta metoda 🙂 Spisz wszystko, co jadłaś np. z 2 dni i wprowadź te dane do aplikacji mobilnej Fitatu albo kalukatorów kalorii dostępnych on-line. Policz średnią kcal z 2 dni i będziesz mieć odpowiedź 🙂 Pozdrawiam!

  2. Jeśli nie jem mięsa to czym najlepiej zastąpić mięso w przepisach np. kurczaka w leczo ? (Staram się za często nie jeść soi jak również fasoli)

    1. Może tofu? Ryba jak np. dorsz? 🙂 A jeśli nie, to daj więcej warzyw w leczo i smak nie straci. Nie ukrywam, że jadłospis nie jest wegetariański i ciężko czymś zastąpić 1:1. Może przygotuję wegetariański jadłospis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *