Dieta dla uzależnionych od słodyczy

Próbowałeś już wszystkich diet, ale zawsze wracałeś do zgubnego nałogu? Jasne, najlepiej nie jeść słodyczy w ogóle, ale świat nie jest idealnym miejscem, dlatego postanowiłam umożliwić osobom, które muszą mieć coś słodkiego w diecie schudnięcie. Dieta 1600 kcal z czekoladą mleczną w tle.

Zanim przystąpisz do diety, oblicz za pomocą mojego kalkulatora, czy dana kalorycznośc jest odpowiednia dla Ciebie:

http://zdrowieprzezkuchnie.pl/pobierz-dietetyczny-kalkulator-diagnozujacy/ 

Dla kogo przeznaczona jest dieta?

  • dla osób, które mają system zero- jedynkowy, czyli albo mają fazę na odchudzanie się i ćwiczenie na 100% albo odżywiają się fatalnie i nie robią nic i tak w kółko. Dieta ma Was nauczyć, że można troszeczkę zgrzeszyć, a mimo to czuć się dobrze i chudnąć
  • dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez słodyczy- spróbujcie zamiast podjadać je do każdego posiłku jeść czekoladę tylko raz dziennie na podwieczorek. Jeśli uda Wam się to ustabilizować- mamy suckes, a później można myśleć o odwyku cukrowym
  • dla osób po wielu dietach, zmęczonych restrykcjami i zakazami
  • dla osób z napadami tzw. wilczego  głodu
  • dla ludzi, którzy upatrują w jedzeniu dużej dozy przyjemności

UWAGA! Dieta nie jest przeznaczona dla osób chorych, np. z cukrzycą. Dieta cukrzycowa powinna wyglądać trochę inaczej i nieco bardziej restrykcyjnie.

Zanim zaczniesz stosować jadłospisy, przejrzyj dokładnie zalecenia i informacje praktyczne:

Jeśli w przepisie zaznaczono np. 40g kaszy gryczanej, to oznacza to wagę przed ugotowaniem.
Jeśli przy przepisie jest adnotacja np. porcja 1 z 2, to oznacza, że z podanych składników wychodzą 2 porcje dania, a w danym posiłku mamy zjeść 1 porcję.
Jeśli przy przepisie jest adnotacja np. porcja 1 z 5, to oznacza, że z podanych składników wychodzi 5 porcji dania, a w danym posiłku mamy zjeść 1 porcję.
Jeśli przy przepisie jest adnotacja np. porcja 2 z 2, to oznacza, że z podanych składników wychodzą 2 porcje dania, a w danym posiłku mamy zjeść 2 porcje.

Żadna dieta nie zastąpi wizyty u dietetyka, który dobierze dla Ciebie spersonalizowy program. Ekhm, polecam się 🙂 Zobacz koniecznie inne moje diety!

Poczytaj także o odwyku cukrowym tutaj

Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *