14151963_10207146660572534_984121945_o

Dieta wegańska do pobrania

Darmowa dieta wegańska do pobrania- 1700 kcal. Posiłki są zbilansowane, smaczne, róznorodne, dobrze przyprawione. Nie ma tu mowy o jedzeniu trawy 🙂 Dieta wegańska do pobrania jest pierwszą tego typu dietą. Dajcie znać, czy wolicie tradycyjne diety do pobrania, czy wegańskie.

Zamiast stosować np. kuracje sokowe albo dietę tzw. oczyszczającą, która polega na piciu samych koktajl przez tydzień, zastosujcie własnie taką dietę wegańską, która zawiera wiele substancji o działaniu alkalizującym organizm. Brak mięsa i nabiału odciąży nerki, a ogromna ilość witamin i składników mineralnych naładuje nas energią. Idealna dieta na jesień!

Zanim przystąpisz do diety, oblicz, czy dana kalorycznośc jest odpowiednia dla Ciebie:

http://zdrowieprzezkuchnie.pl/pobierz-dietetyczny-kalkulator-diagnozujacy/ 

Zanim zaczniesz stosować jadłospisy, przejrzyj dokładnie zalecenia i informacje praktyczne:

Jeśli w przepisie zaznaczono np. 40g kaszy gryczanej, to oznacza to wagę przed ugotowaniem.
Jeśli przy przepisie jest adnotacja np. porcja 1 z 2, to oznacza, że z podanych składników wychodzą 2 porcje dania, a w danym posiłku mamy zjeść 1 porcję.
Jeśli przy przepisie jest adnotacja np. porcja 1 z 5, to oznacza, że z podanych składników wychodzi 5 porcji dania, a w danym posiłku mamy zjeść 1 porcję.
Jeśli przy przepisie jest adnotacja np. porcja 2 z 2, to oznacza, że z podanych składników wychodzą 2 porcje dania, a w danym posiłku mamy zjeść 2 porcje.

POBIERZ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *